Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Redakcja sportowa

W redakcji sportowej pomorska.TV próbujemy podchodzić do tematu... nieco inaczej, niż inne media w naszym regionie. Oczywiście, nie może zabraknąć w naszych serwisach najważniejszych informacji, dotyczących największych imprez na Pomorzu. Jesteśmy jednak także na wydarzeniach, na które nie zaglądają inni, a które cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników i kibiców. Szczególny nacisk kładziemy na dyscypliny związane z Trójmiastem, czego sztandarowym przykładem jest rugby.

Opuściłeś mecz z udziałem swojej ulubionej drużyny? Zapraszamy do nas - my byliśmy tam za Ciebie i pokażemy Ci to, co najciekawsze!

Sport 1

dwakroki.com

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook