Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Sparingi przed Time of Masters 2015!

Tylko cztery dni dzielą nas od prestiżowej międzynarodowej gali MMA i K1 Time of Masters: Pierwsza Krew, na której walczyć będą m.in.: najlepsi Trójmiejscy zawodnicy. Ostatnie przygotowania poświęcili na sparingi.

Przed galą nikt się nie oszczędzał i już w trakcie sparingowych pojedynków nie brakowało atomowych uderzeń i niesamowitych technik prezentowanych przez zawodników.

Łącznie w trakcie gali Time of Masters odbędzie się 10 walk zawodowych i 2 pojedynki amatorskie. W walce wieczoru oglądać będziemy starcie Oskara Piechoty z Craigiem White'm.

Times of Masters zapowiada się naprawdę gorąco, a kibice, którzy zgromadzą się w sopockiej hali 100-lecia na pewno mogą liczyć, na to, że poleje się pierwsza krew. 

Rozpiska gali Time of Masters: Pierwsza krew

Walka wieczoru:
84 kg: Oskar Piechota (5-0-1) vs. Craig White (8-5)
Karta główna:
Open: Akop Szostak (0-0) vs. Janusz Dylewski (2-13)
Open: Michał Wlazło vs. Przemysław Lis - K-1
70 kg: Jacek Kreft (5-1) vs. Roman Szymański (4-2)
81 kg: Alan Kalski vs. Jędrzej Dursa - K-1
84 kg: Krzysztof Kazimierczak (0-0) vs. Rafał Sebkowski (0-0)
77 kg: Krystian Kaszubowski (2-0) vs. Rafał Lassota (0-0)
84 kg: Rafał Urbański (0-0) vs. Damian Dussa (0-0)
61 kg: Barbara Nalepka (3-0) vs Katarzyna Urban (0-0)
84 kg: Bartosz Leśko (0-0) vs. Marek Michaluk (0-0)
Karta wstępna:
70 kg: Kacper Formela vs. Rami Hamdan
94 kg: Adrian Wojtkowski vs. Adria Phonke

 

 www.timeofmastres.pl

Rajmund Gierszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook