Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Puchar CEV: PGE Atom Trefl Sopot - Prosecco Doc-Imoc...

Siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot w kolejnej rundzie Pucharu CEV!!!

Podopieczne Lorenzo Micelliego pokonały włoskie Prosecco Doc-Imoco Conegliano najpierw 3 do 0, a następnie w złotym secie 15 do 9.
Po porażce 1 do 3 we Włoszech sopocianki nie były stawiane w roli faworytek do awansu. W Ergo Arenie rozegrały jednak jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie.

Sopocianki rozpoczęły od stanu 5 do 11, ale pierwszą partię wygrały do 21. W drugim secie prowadziły już 10 do 4, kiedy na zagrywkę weszła Micha Hancock. 10 straconych punktów w rzędu to ostatni przestój Atomówek w tym meczu. Od stanu 17 do 18 to sopocianki zaliczyły passę 8 wygranych piłek. W 3 secie rozgromiły Włoszki, do 12.

Walec dokończył dzieła zniszczenia w złotym secie. Włoszki nie były w stanie podnieść się do walki.

PGE Atom Trefl wygrał mecz ćwierćfinałowy Pucharu CEV dzięki czemu awansował do...ćwierćfinału właściwego tych rozgrywek. Rywalki sopocianek w kolejnej rundzie nie są jeszcze znane.

 

Pomeczową rozmowę z jedną z boheterek tego spotkania - Anną Kaczmar - można obejrzeć pod tym linkiem .

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook