Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

PlusLiga: Lotos Trefl Gdańsk - Transfer Bydgoszcz

W meczu dwóch rewelacji bieżącego sezonu PlusLigi górą Lotos Trefl Gdańsk. Żółto-czarni w pierwszym spotkaniu 2015 roku pokonali po tie breaku Transfer Bydgoszcz.

Zespół z Bydgoszczy grał lepiej w pierwszej części spotkania. Wygrał pierwszego seta do 20, a trzeciego bardzo pewnie 25-16. Gdańszczanie wygrywali sety po walce, na przewagi - drugiego 26-24, a zwycięstwo w czwartym 25 do 23 wyrównało stan meczu na 2 do 2. O wyniku końcowym zadecydował tie break – szósty w tym sezonie rozegrany przez siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk. Piąty wygrany. Gdańszczanie zwyciężyli 15 do 10.

Już w środę, 7 stycznia Gdańszczanie rozegrają przełożony mecz 17 kolejki przeciwko Effectorowi w Kielcach. Komplet punktów w tym spotkaniu może wywindować żółto-czarnych nawet na drugą pozycje w tabeli PlusLigi.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook