Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ekstraliga rugby: RC Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce

Kolejne świetne spotkanie pod koniec sezonu zasadniczego zaliczył lider Ekstraligi rugby, RC Lechia Gdańsk. Biało-zieloni rozbili przed własną publicznością Pogoń Siedlce 52 do 14.

Goście w minionym tygodniu zaprzepaścili szanse na udział w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej i w meczu z Lechią z siedlczan dość szybko uleciało powietrze.

A gdańszczanie grali tak, że ręce same składały się do oklasków. Świetnie funkcjonował młyn, w ataku piłka przechodziła z rąk do rąk w błyskawicznym tempie. W dodatku z podwyższeń celnie kopał Popławski. W efekcie po niespełna połowie godziny gry Lechia miała na koncie punkt bonusowy, a na przerwę schodziła wysoko prowadząc 33 do 0.

Kwadrans po przerwie Biało-zieloni prowadzili już 47 do 0, a swoje trzecie przyłożenie w tym meczu zaliczył Ukrainiec Nowokreszczenow.

Chwilę później na boisku pojawili się kolejni zmiennicy, a goście zdołali zdobyć dwa przyłożenia.

W doliczonym czasie gry wynik na 52 do 14 ustalił Kevin Bracik. Forma Lechii przed kluczowymi meczami sezonu idzie zdecydowanie w górę.

Tym bardziej, że do zmagań w Grupie Mistrzowskiej RC Lechia przystąpi z pierwszego miejsca w tabeli. Pierwsza runda tej fazy rozgrywek już w przyszły weekend.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook