Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ekstraliga rugby: RC Arka Gdynia - Skra Warszawa

RC Arka Gdynia zwycięstwem zakończyła rundę zasadniczą rozgrywek Ekstraligi rugby. Mistrzowie Polski na własnym boisku pokonali Skrę Warszawa 53 do 7.

Początek spotkania wyglądał właśnie tak, jak życzył sobie tego Maciej Stachura. Arka już po 8 minutach miała na koncie dwa przyłożenia i prowadziła 10-0.

W kolejnym kwadransie gry miejscowi jednak zbytnio się rozluźnili a gra przeniosła się na połowę obronną Buldogów. W 25 minucie meczu Skra zdobyła przyłożenie kontaktowe.

Inicjatywa gości nie potrwała jednak długo. Ostatnie 10 minut pierwszej połowy to kolejne trzy przyłożenia dla Arki i jej prowadzenie do przerwy 29 do 7. Po zmianie stron gdynianie kontrolowali wynik i jeszcze czterokrotnie przedarli się w pole punktowe warszawskiej ekipy. Trener miejscowych dokonał limitu zmian, dając szanse wychowankom klubu.

Rywalizacja w Grupie Mistrzowskiej rozpocznie się już w przyszły weekend. W czołowej czwórce Ekstraligi znajdują się wszystkie trzy trójmiejskie zespołu plus Budowlani Łódź.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook