Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

I liga piłki ręcznej: Wybrzeże Gdańsk - Real Astroma...

Piłkarze ręczni Wybrzeża Gdańsk muszą nie tylko zwyciężać, ale i liczyć na potknięcia rywali, żeby wciąż liczyć się w walce o powrót do Superligi. W meczu z Realem Astromal Leszno z zadania wywiązali się bez zarzutów, pokonując ten zespół na własnym parkiecie 29 do 18.

Gospodarze już w pierwszych minutach meczu prezentowali się lepiej od rywali i po 10 minutach prowadzili 7 do 3. Taka różnica bramkowa utrzymywała się następnie przez ponad kwadrans, a przed samą przerwą Wybrzeże dołożyło do przewagi kolejne trzy trafienia, dzięki czemu wygrało pierwszą połowę 15 do 8.

Tylko diametralna poprawa gry leszczyńskiej ekipy mogłaby odmienić losy spotkania po zmianie stron, ale dobrze grający gospodarze na to po prostu nie pozwolili. Wciąż byli skuteczni w ataku, skrzydłowi tego dnia zdobyli aż 16 bramek, a obrona spisywała się bardzo dobrze. Tym samym Wybrzeże zrewanżowało się drużynie Real Astromal za nieoczekiwaną wyjazdową porażkę w pierwszej rundzie sezonu. Gdańszczanie wciąż tracą do drugiego w tabeli zespołu z Elbląga jedno oczko.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook