Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

III liga Bałtycka: Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk

Piłkarze Bałtyku Gdynia nie rezygnują z walki o awans. W meczu 22 kolejki rozgrywek III Ligi Bałtyckiej zespół Kadłubów pokonał na Narodowym Stadionie Rugby Gryfa Słupsk 2 do 0.

Rzeczywiście, Bałtyk szybko, bo już w 6 minucie meczu otworzył wynik tego spotkania.

W dodatku tuż przed przerwą jeden z zawodników gości obejrzał czerwoną kartkę i całą drugą połowę Gryf musiał radzić sobie w 10. Bałtyk podwyższył prowadzenie już kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry.

Gdynianie chcieli pójść za ciosem, ale nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji strzeleckich, a po godzinie gry tempo meczu zdecydowanie spadło.

Minimalizm Bałtyku mógł skończyć się utratą bramki. Miejscowi niepotrzebnie prokurowali stałe fragmenty gry w okolicach własnego pola karnego.

Zwycięstwo Bałtyku przedłuża szansę gdyńskiego klubu na awans do II ligi. Biało-niebiescy zajmują aktualnie 2 miejsce w tabeli ze stratą 7 punktów do lidera, GKS Przodkowo.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook