Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

I liga futsalu: Politechnika Gdańska - Helios Białys...

Okazałym zwycięstwem niełatwy sezon zakończyli futsaliści Politechniki Gdańskiej. W ostatnim meczu rozgrywek I ligi pokonali na własnym parkiecie Helios Białystok 5 do 0.

Dla Politechniki był to sezon wielu zmian w kadrze zespołu, dlatego gdańszczanie cieszą się z zachowania ligowego bytu. Kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy powinien być znacznie lepszy.

Co ciekawe, w ostatniej kolejce pierwszej porażki w tym sezonie doznała druga gdańska drużyna – AZS UG. Nie ulega jednak wątpliwości, że z przekroju całego sezonu był to zdecydowanie najlepszy zespół tej klasy rozgrywkowej, który zasłużenie awansował do futsalowej Ekstraklasy.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook