Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ekstraklasa futsalu: AZS UG - Wisła Krakbet Kraków

Wisła Kraków pokonała w Gdańsku zespół AZS UG 3 do 1 w meczu 14 kolejki Ekstraklasy futsalu.

Lider rozgrywek musiał się jednak mocno napracować, żeby wywieźć komplet punktów z boiska ostatniej drużyny tabeli.

Goście już w drugiej minucie objęli prowadzenie, ale kilkadziesiąt sekund później znów był remis. Następnie gra się wyrównała, a goście bezlitośnie wykorzystywali błędy akademików. Najbardziej kosztowne były te z 12 i 13 minuty meczu. Do przerwy Wisła prowadziła 3 do 1.

W drugiej połowie faworyt do Mistrzostwa Polski głównie bronił dostępu do własnej bramki. Po przerwie żadna z drużyn nie zdołała strzelić gola. Komplet punktów pojechał więc do Krakowa.

Co ciekawe, większość kibiców na trybunach wspierała...drużynę gości. To zaprzyjaźnieni z fanami Białej Gwiazdy kibice Lechii Gdańsk.

Sytuacja AZS w tabeli jest bardzo trudna. Gdańszczanie do przedostatniej drużyny tracą 4 punkty.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook