Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ekstraklasa futsalu: AZS UG - AZS UŚ

Futsalistom AZS UG nie udało się do trzech przedłużyć passy zwycięstw w rozgrywkach Ekstraklasy. 13 kolejka okazała się pechowa dla akademików, którzy na własnym parkiecie ulegli AZS Uniwersytetu Śląskiego 2 do 3.

Początek spotkania był jednak świetny w wykonaniu gospodarzy, którzy otworzyli wynik już w 47 sekundzie.

Goście odpowiedzieli dwiema bramkami zdobytymi w przeciągu niespełna dwóch minut. Do przerwy katowiczanie prowadzili 2 do 1. W drugiej połowie zmienili nieco taktykę – zamiast grać wysokim pressingiem cofnęli się i nastawili na kontrataki.

W 24 minucie zawodnik gości zobaczył czerwoną kartkę, a kilkadziesiąt sekund później doszło do wyrównania.

Gdańszczanie przeważali i dążyli do strzelenia zwycięskiej bramki, ale nadziali się na zabójczą kontrę.

Ostatnie 3 minuty AZS UG zagrał z wycofanym bramkarzem. Mieli kolejne okazje, ale nie zdołali trafić do siatki.

Mimo porażki gdańscy akademicy nie zaprezentowali się źle, więc mogą z nadzieją czekać na kolejne mecze. W następnym spotkaniu zmierzą się na własnym parkiecie z Wisłą Kraków.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook