Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS

Pływanie na dystansie 600 metrów, jazda na rowerze przez 15 kilometrów i na koniec 3 tysiące metrów po bieżni lekkoatletycznej. Tak wyglądał pierwszy trójmiejski triatholn na częściowo otwartej przestrzeni, w którym rywalizowano o Puchar Rektora AWFiS.

Trzeci maja, robimy festyn sportowy dla wszystkich z okolicy. Zapisało się 100 zawodników, którzy muszą zmierzyć się z dystansem „supersprint". Nie jest on wymagający, gdyż jest krótki. To nie jest IronMan, czy pół Ironman, aczkolwiek trasa rowerowa którą przygotowaliśmy jest bardzo wymagająca i dwa podjazdy miażdżą. Podkreślają to sami uczestnicy - Szymon Dolega organizator, fundacja „Silni Ciałem Niezłomni Duchem"

WIĘCEJ NA TRIATHLON GDAŃSK

NIEOFICJALNE WYNIKI ZAWODÓW

 

Rajmund Gierszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook