Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Żółci vs Czarni - Trefl Sopot meczem z kibicami zako...

Spotkanie Żółtych z Czarnymi po raz kolejny zakończyło sezon zmagań koszykarzy Trefla Sopot w TBL.

Na parkiecie Hali Stulecia w nietypowym meczu można było obejrzeć więc zawodników i kibiców, młodych i starszych, wysokich i niskich. Wszyscy bez wyjątku dobrze się bawili.

Tak więc można było zagrać jeden na jeden ze Stefanem, skoczyć do zbiórki z Grzegorzem Kulką czy spróbować odebrać piłkę Anthony'emu Irelandowi.

Na trybunach Hali Stulecia pojawiło się mnóstwo kibiców, którzy w czasie trwania rozgrywek zawsze wspomagali swoją ukochana drużynę. Oni wierzą, że ogromna ilość minut spędzonych na parkiecie przez młodych zawodników w zakończonym sezonie musi zaprocentować w przyszłości.

Czy w kolejnym sezonie rzeczywiście będą prezentować się jeszcze lepiej? Na nowe rozgrywki TBL kibice Trefla będą musieli poczekać kilka miesięcy.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook