Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Turniej Polskiej Ligi Kobiet Lacrosse

4 zespoły, trzy spotkania. Na boisku Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbył się turniej Polskiej Ligi Kobiet w Lacrosse.

W pierwszym meczu imprezy Korsarki Trójmiasto pokonały zespół Kraków Queens 8 do 3.

Zespół z Krakowa nie najlepiej rozpoczął spotkanie z miejscową ekipą, ale po przerwie zaprezentował się znacznie lepiej.

Najciekawiej zapowiadał się mecz Mistrzyń z Wicemistrzyniami Polski, czyli zespołów z Poznania i Wrocławia.

Spotkanie zakończyło się remisem 2 do 2. Następnie Korsarki Trójmiasto, czyli gospodarz turnieju podejmował zespół Hussars Ladies Poznań.

Mecz był bardzo zacięty o czym świadczy końcowy, remisowy rezultat 4 do 4. Dla Trójmiejskiej ekipy to dobry wynik, a dziewczyny przy okazji zachęcają do przystąpienia do drużyny. Więcej informacji na ten temat na profilu facebook'owym drużyny.

Michał Faran

  • Krakowski bramkarz18.04.2016, godz. 12:35
    Nazwisko bramkarza z Krakowa źle napisane...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook