Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Prawdziwa rewolucja na siłowni

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani i często nie możemy realizować swoich pasji lub dbać o formę fizyczną w taki sposób jakbyśmy sobie wymarzyli. Z pomocą może jednak przyjść najnowsza technologia.

Musimy dbać o swoją sylwetkę, samopoczucie oraz zdrowie i stąd nasz pomysł na wykorzystanie maszyny EMS. Powoduję ona, że trenujemy, krótko, intensywnie i zadowalającymi efektami - tłumaczy Paweł Niewrzawa z Fit4Elite

Działanie maszyny EMS opiera się na najnowszej technologii. Impuls elektryczny przechodzący przez specjalnie przygotowany strój dostaje się do mięśni znacząco zwiększając intensywność ich pracy w trakcie treningu.

Formy ćwiczeniowe za pomocą wysyłanych salw impulsu pomagają w zwiększeniu tkanki mięśniowej. Powodują spalanie, pobudzenie mięśniowe, wygrzanie mięśnia i co najważniejsze wysiłek - Artur Mielewczyk Trener Personalny

Każda z osób trenuje pod czujnym okiem instruktora, a cały trening trwa zaledwie 30 minut i jest podzielony na specjalne etapy. W każdym z nich trenujący ma pełną kontrolę nad natężeniem i siłą impulsu wysyłanego z maszyny do jego mięśni.

Metoda jest bardzo bezpieczna i ze wskazaniem dla ludzi, którzy borykają się również z licznymi kontuzjami i schorzeniami stawów, kręgosłupa, kolan. Robimy tę samą pracą, którą wykonujemy na siłownia ale bez obciążenia - dodaje Paweł Niewrzawa Fit4Elite

 

 

 

 

Rajmund Gierszewski

  • Gość13.05.2015, godz. 10:51
    urzadzenie miha bodytec jest mega i teraz na swiecie ogromny boom na to
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook