Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Halowe Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszko...

Zakończyły się trwające trzy dni II eliminacje Halowego Pucharu Polski w Skokach przez Przeszkody, które odbywały się w hali pomarańczowej sopockiego Hipodromu.

Podczas zawodów kibice mogli podziwiać najlepszych jeźdźców i amazonki z całej Polski. W ciągu trzech dni zaprezentowało się aż 208 koni i 96 jeźdźców. 

Począwszy od Małej Rundy parkruy II eliminacji były bardzo wymagające. Zawodnicy w każdym z przejazdów musieli być bardzo skoncentrowani i uważni, gdyż nawet najmniejszy błąd mógł kosztować ich dodatkowe punkty karne lub nawet dyskwalifikację. 

Najbardziej emocjonującą pod względem sportowym Dużą Rundę, podczas której najwyższy drąg umieszczony był 140 cm nad podłożem wygrał wicemistrz Polski Grzegorz Psiuk z gdańskiego klubu Sobieski JT.

 

Pełna lista wyników

Rajmund Gierszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook