Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Borysiuk i Wojtkowiak po meczu Lechia - Legia

W meczu z aktualnym jeszcze Mistrzem Polski Lechia zmuszona była zagrać z eksperymentalną linią obrony. 

Do pierwszego składu wrócił na lewą obronę Nikola Leković. Podstawowych w tej rundzie defensorów: Janickiego i Wojtkowiaka uzupełnił nominalny pomocnik - Ariel Borysiuk. I trzeba przyznać, że z zadania tego wywiązał się bardzo dobrze. Wspomniany reprezentacyjny prawy obrońca - Grzegorz Wojtkowiak - musiał natomiast opuścić murawę przed końcem spotkania wskutek urazu. Raczej nie wystąpi w ostatnim meczu tego sezonu, na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.

Oto co do powiedzenia po spotkaniu mieli Ariel Borysiuk i Grzegorz Wojtkowiak.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook