Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 9. Sezon 1.

Prowadzący
Tomasz Chwiałkowski
Scenariusz
Tomasz Chwiałkowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o. o.

Podstawy poruszania się w ataku z piłką. Gra 1x1

Nowoczesna koszykówka w dzisiejszych czasach składa się w wielu przypadkach z błyskawicznych kontr przeprowadzanych przez bardzo atletycznych graczy zarówno na pozycjach obwodowych jak i sprawnych i szybkich graczy wysokich. Najlepszym tego przykładem jest choćby Marcin Gortat, który pomimo swoich 212 centymetrów potrafi błyskawicznie przemieszczać się z obrony do szybkiego ataku

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook