Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 19. Sezon 1.

Prowadząca
Patrycja Cybulska
Zdjęcia
Juliusz Sielski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:21
Gatunek
rozrywkowy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Krzysztof Jaryczewski Odc. 19

W życiu odniósł wiele sukcesów, ale też dotknął dna. Udało mu się odbić i teraz powraca z zespołem Jarry OZ i nową płytą. Gościem 19. odcinka jest Krzysztof Jaryczewski, założyciel i wokalista zespołu Oddział Zamknięty i lider zespołu Jarry OZ. Opowiada, czy alkohol to najlepsze lekarstwo na stany depresyjne, jak ciężko trzeba pracować na sukces i jak wielką mieć siłę, by odbić się od dna.

Adam Puciłowski

  • infobrokerstwo.pl15.03.2016, godz. 15:35
    Interesujący materiał. Spokojna narracja. Pełna kultura dziennikarska. Tak trzymaj!
  • Fan OZ28.03.2016, godz. 02:18
    Słabe mówiąc ze to Oddział Zamknięty. Pogorzalka utrzymywal i utrzymuje Oddział od 30 lat ze by teraz jary pirdzial o o oddziale. Juz Wajk probowal zabrać kult rockandrola. Jary wróć do domu. Bo nie masz rockandrolla. Na to nie ma ceny.!
  • bodzio 128.03.2016, godz. 19:09
    Tam gdzie Jary tam jest Oddział!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook