Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 7. Sezon 1.

Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:41
Gatunek
talk-show, muzyka
Kategoria wiekowa
od lat 12

Toster

Najnowszy odcinek programu, mógłby nosić tytuł "Gotuj z Tosterem", ponieważ właśnie kulinaria, oprócz muzyki, są największą zajawką naszego gościa. Jaką kuchnię preferuje? Słysząc co, Toster "gotuje się" najbardziej?

Świadomość słuchacza, rap trywialny i podążanie za trendami zza Oceanu. Gdzie zaciera się granica dobrego smaku? Wszystko to, oraz anegdota związana ze "stagedivingiem" w Rapie Po Godzinach!

pomorska.tv

  • Gość30.07.2015, godz. 17:55
    ......
  • Dominik Górgól06.08.2015, godz. 05:39
    Ja się jaram Beatboxem i Rapem. Piona za wywiad Toster ;)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook