Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 1. Sezon 1.

Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:57
Gatunek
talk-show, muzyka
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Spinache

Spinache jest wielowymiarowym artystą. Kompozytor, raper, wokalista, producent muzyczny. Współpracował w wielu projektach z różnymi artystami takimi jak Krystyna Prońko, Reni Jusis, Kaliber 44, Red czy O.S.T.R. Obecnie koncentruje się na karierze solowej, definiując nowe brzmienia. Jaki ma związek z teatrem operowym? Czym jest "Gotowanie według pięciu przemian" i jak ważna jest dla niego aktywność fizyczna.  O tym jak został obrzucony jajkami na koncercie i wielu innych historiach opowie Spinache w premierowym odcinku "Rapu Po Godzinach"!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook