Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 3. Sezon 1.

Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:05
Gatunek
talk-show, muzyczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Sherl0ck

Sherl0ck jest producentem pochodzącym z Sopotu. Jego początki to muzyka elektroniczna i numery z Noviką oraz remixy dla Smolika. Obecnie jego bity można usłyszeć na płytach wielu znanych polskich raperów. Nie zamyka się różne brzmienia, w jego produkcjach da się wyczuć elementy jazzu, popu, czy właśnie muzyki elektronicznej. W programie dowiemy się, gdyby patrzeć poprzez pryzmat jego muzyki, gdzie urodziłby się, żyjąc w USA oraz jakich innych wykonawców ceni. Do tego spora dawna politycznych tematów, co daje wybuchową mieszankę! Sherl0ck w kolejnym odcinku "Rap Po Godzinach"

 

pomorska.tv

  • Gość12.06.2015, godz. 16:04
    filmik caly czas sie zacina, nie da sie ogladac :( i tak z wszystkimi odcinkami...mam nadzieje,ze w koncu wrzucicie na youtube
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook