Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 8. Sezon 1.

Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:10
Gatunek
talk-show, muzyka
Kategoria wiekowa
od lat 12

Michał Kisiel

Michał Kisiel to młody raper reprezentujący sceną białostocką - jak sam mówi - mimo, iż większość swojego życia spędził w rozjazdach pomiędzy Podlasiem a Pomorzem, to właśnie ten pierwszy region jest bliższy jego rapowemu sercu. W programie dowiemy się o jego najnowszym koncepcyjnym projekcie "Detektyw", ale także wrócimy do wcześniejszych nagrań. Dodatkowo marzenia, podróże i piękne kobiety, które spotykał w życiu - nowy odcinek Rapu Po Godzinach przed Wami!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook