Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 2. Sezon 1.

Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:43
Gatunek
talk-show, muzyczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

HuczuHucz

HuczuHucz to młody raper, pochodzący z Gdyni. Obecnie wydaje w PROSTO Label ale płytę, dzięki popularności której przestał być anonimowy dla większości słuchaczy wydał własnym sumptem. "Po tej stronie raju" LP sprzedało się w ilości 5 tys. sztuk, co na wydawnictwo podziemne było dużym sukcesem. Jego rap charakteryzuje się maksymalną dawką emocji opisujących otaczający nas świat. W programie dowiemy się kto był pierwszym muzycznym idolem naszego gościa oraz jak postrzega obecnego słuchacza rapu. Co jest najbardziej fascynujące w ludzkiej naturze wg HuczuHucza, dowiemy się tylko w programie "Rap Po Godzinach"!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook