Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 4. Sezon 1.

Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:57
Gatunek
talk-show, muzyczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Bonson/Matek

Bonson i Matek to artyści pochodzący ze Szczecina, mający na swoim koncie 3 legalne wydawnictwa. Ostania wspólna płyta "MVP" spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów jak i krytyków. Chłopaki zdradzą kulisy współpracy oraz opowiedzą gdzie po raz pierwszy się spotkali. Bonson o wyzwaniach bycia ojcem i o tym kto u niego w domu pierwszy wstaje do córki, Matek natomiast przybliży nam proces tworzenia bitu. Ciekawe historie związane z graniem koncertów w małych miejscowościach oraz czy w rapie słucha się tylko ksywek? To tylko niektóre tematy poruszane w najnowszym odcinku programu "Rap Po Godzinach"!

pomorska.tv

  • Gość06.06.2015, godz. 01:30
    bonson mistrz kawału :D
  • Daniel01.07.2017, godz. 22:23
    Najlepsze tabletki na odchudzanie, schudnij 20 kg w miesiac - tabletki na odchudzanie: http://allegro.pl/mocne-tabletki-odchudzajace-20kg-w-30dni-hit-lata-i5060270559.html
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook