Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Rap Po Godzinach

Liczba odcinków
10
Prowadzący
Adam Puciłowski
Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
talk-show, muzyczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Życie w rytmie hip-hopu

Rap Po Godzinach, to program muzyczny typu talk-show w którym czołowe postaci polskiego rapu, a także wschodzące gwiazdy opowiadają o swojej muzyce, środowisku, inspiracjach artystycznych i często nietypowych poglądach. W każdym odcinku poznajemy jednego artystę, którego opowieść ilustrowana jest jego dorobkiem artystycznym.

Dodatkowo pod koniec każdego odcinka, w segmencie luźno nazwanym "suchar gościa", prosimy zaproszoną osobę o opowiedzenie dowcipu. Bonson zdradzi nieznane szczegóły poznania Matkiem, a HuczuHucz zdefiniuje polskiego słuchacza rapu. O produkcji i polityce z Sherl0ckiem, od Spinache'a natomiast, dowiemy się jaki ma związek z teatrem operowym. Do tego wyzwania w byciu ojcem na przykładzie Soboty, gotowanie z Tosterem i konceptualny projekt muzyczny Kisiela.

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook