Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Pora Na Zwierzaki

Liczba odcinków
10
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Kopytne: daniel i osioł. Zwiastun

Czy wiecie czym różnią się zwierzęta parzystokopytne od nieparzystokopytnych? Czy osiołki naprawdę są uparte? Jak wprawić osła w ruch? Czy daniele zawsze mają sierść w kropki? Ile rozgałęzień ma ich poroże? Na te i inne pytania odpowiemy właśnie w tym odcinku. Dowiecie się rówież, jakie dostojne zwierzęta noszą łacińską nazwę dama dama, kim jest Lola i co jest jej ulubionym przysmakiem... Zapraszamy w gościnę do danieli i osiołków! A więc ruszamy z kopyta i to dosłownie ;)

Bartosz Dombrowski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook