Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Pora Na Zwierzaki

Liczba odcinków
10
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Kangury. Zwiastun

Chcecie wiedzieć, skąd wzięła się nazwa kangur? Jak wysoko skaczą i ile mierzą te zwinne torbacze? I jak poznać, że urodziło się małe kangurzątko, skoro nie wychodzi ono z torby przez prawie rok? Oglądajcie 9 odcinek programu "Pora na zwierzaki", w którym odwiedzamy właśnie kangury. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat tych australijskich skoczków. Poznacie również Tosię - uroczą kangurzycę, która wychowywała się z ludźmi i spała w jednym łóżku z psem. Dziś jest tak oswojona, że nie boi się nikogo, a mnie śmiało zaczepiała do zabawy... Zobaczcie sami! :)

Bartosz Dombrowski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook