Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Pora Na Zwierzaki

Liczba odcinków
10
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
rozrywkowy, dla dzieci, edukacyjny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Mania Maria Magdalena

Cześć! Mam na imię Mania, a tak na serio Maria Magdalena. Mam 8 lat, dokładnie 8 i pół. Lubię zwierzęta i interesuję się ich życiem, zwyczajami, charakterami oraz wszelkimi ciekawostkami na ich temat. Odkryłam na przykład, że sowy wcale nie należą do najmądrzejszych zwierząt na świecie, a kozy wbrew pozorom nie są aż takie głupiutkie, jak się o nich mówi... Poza tym gram na fortepianie, śpiewam, tańczę, pływam i trochę rozrabiam. Mam sporo zajęć, ale zawsze znajdę czas, żeby opowiedzieć Wam coś o zwierzętach i opisać moje aktualne przygody podczas nagrania programu "Pora na zwierzaki". Do zoo-baczenia! ;)

Mania

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook