Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 7. Sezon 1.

Prowadząca
Mania
Scenariusz
Anna Godlewska
Reżyseria
Anna Godlewska
Zdjęcia
Bartosz Dombrowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
20:00
Gatunek
rozrywkowy, dla dzieci, edukacyjny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Trening żyraf

W Gdańsku mieszkają cztery żyrafy: Toto, Ludek, Wiechu i Akitunde. Każda z nich ma swoje zdanie. Mimo, że nie potrafią mówić, mają bardzo długie języki. Okazuje się też, że widzą w całkiem innych kolorach niż ludzie. To bardziej nietypowe zwierzęta, niż mogłoby się wydawać... Wyobraźcie sobie, jak trudno jest wyszkolić żyrafy, z których każda ma charakterek. Udaje się to pani Sylwii! Tym razem zaprosiła mnie do pomocy w treningu żyraf. Nagrywaliśmy w wyjątkowo trudnych warunkach. Żyrafy były żywiołowe, a atmosfera - spontaniczna. Ale było warto! Zobaczcie sami :)

Mania

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook