Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 10. Sezon 1.

Prowadząca
Mania
Scenariusz
Anna Godlewska
Reżyseria
Anna Godlewska
Zdjęcia
Bartosz Dombrowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
17:30
Gatunek
rozrywka, dla dzieci, edukacyjny

Szympansy

W tym odcinku odwiedzamy najbardziej energiczne, hałaśliwe i chyba również najzabawniejsze małpy. Poznacie zasady panujące w małpim stadzie. Zobaczycie, że te zwierzęta mają swoje oryginalne upodobania, charaktery i humory ;)

Czy uśmiech od ucha do ucha oznacza u nich radość i zadowolenie? Kto w stadzie je najwięcej i dlaczego?  Jak wygląda prawdziwy małpi gaj i czy zwierzęta potrafią kłócić się tak jak ludzie?
Na te pytania znajdziecie odpowiedź w dziesiątym odcinku naszego programu. Będzie w nim wszystko, oprócz spokoju... Pora na SZYMPANSY!

Mania

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook