Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 1. Sezon 1.

Prowadząca
Mania
Scenariusz
Anna Godlewska
Reżyseria
Anna Godlewska
Zdjęcia
Bartosz Dombrowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
15:30
Gatunek
rozrywkowy, dla dzieci, edukacyjny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Małe Zoo

Wizytę w gdańskim ogrodzie zoologicznym rozpoczęliśmy od Małego Zoo. Najpierw odwiedziliśmy szynszylę, koszatniczkę oraz królika. Wielu z Was chciałoby hodować takie zwierzątka w domu, ale radzę, by przedtem dowiedzieć się więcej na ich temat i poznać ich nietypowe zwyczaje. Następnie opiekunka Małego Zoo - pani Grażynka, zaprosiła nas do zagrody, w której mieszkają kozy, owce i lamy. Spotkaliśmy tam: czarne owce, które zachowywały się, jak papużki - nierozłączki, kozy, które obgryzały wszystko, nawet nasze torebki i kabel od mikrofonu oraz lamę, która bardzo się nami interesowała i szykowała się, by nas ... opluć ;-). Było sporo zamieszania. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Przekonajcie się sami!

Mania

  • Gość02.07.2014, godz. 23:13
    Lama is the best, hi hi! "O teraz jest ryzyko - jak uszy są z tyłu to jest zagrożenie pluciem... Ale nie jest źle, bo ogonek ma do góry..." - reheheh, rozwaliło mnie to. Nobla dla tej Pani!!! :)
  • Gość04.07.2014, godz. 20:40
    Uwielbiam!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook