Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 2. Sezon 1.

Prowadząca
Mania
Scenariusz
Anna Godlewska
Reżyseria
Anna Godlewska
Zdjęcia
Bartosz Dombrowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
14:30
Gatunek
dla dzieci, rozrywka, edukacja
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Dzikie koty: tygrys

Czy wspominałam Wam już, że jestem wielką miłośniczką kotów? W domu mam kotkę o imieniu Luna. Wiem dużo o kotach i uwielbiam wszystkie koty - nawet te dzikie i drapieżne. Zawsze marzyłam o tym, żeby zaprzyjaźnić się z tygrysem. Tym razem odwiedziliśmy właśnie tego drapieżnika. Poznajcie zwyczaje tygrysa i legendy na jego temat, o których nigdy nie słyszeliście. Niestety nie udało mi się wejść do klatki i pogłaskać tego pięknego, dzikiego kota, ale może dzięki temu będziecie mieli okazję spotkać się ze mną w następnych odcinkach... ;-)

Mania

  • Gość02.07.2014, godz. 23:08
    KOCHAM TYGRYSY!!! :-)
  • Gość04.07.2014, godz. 20:39
    Świetny odcinek!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook