Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 3. Sezon 1.

Prowadząca
Mania
Scenariusz
Anna Godlewska
Reżyseria
Anna Godlewska
Zdjęcia
Bartosz Dombrowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16:53
Gatunek
podróżniczy, dla dzieci, przyrodniczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Dzikie koty: puma i gepard

W tym odcinku poznaliśmy geparda Gandu i towarzyszyliśmy pumom ... przy śniadaniu! Wprawdzie gepard był trochę nieufny i na początku chował się pomiędzy drzewami, ale w końcu odważył się i przyszedł do nas. Wyobrażacie sobie, że Gandu reaguje na swoje imię?
Pumy natomiast odwiedziliśmy tuż przed śniadaniem. Przygotowaliśmy dla nich ich ulubione przysmaki i opuściliśmy klatkę. Okazało się, że zamykając klatkę, zapomnieliśmy o naszym operatorze Bartku, który został w środku, przejęty nagrywaniem... Mogło to naprawdę źle się skończyć, bo głodne pumy uwielbiają polować. Zobaczcie sami!

Mania

  • Gość02.07.2014, godz. 23:06
    WOW! Ale polowanie!!! :-) Bombowo Wam wyszło - nice...
  • Gość05.07.2014, godz. 13:58
    zastanawiam sie czy nie zaczac karmic tak swojego kota
  • Gość06.07.2014, godz. 21:42
    Fajnie opowiadacie i pokazujecie zwierzęta w ZOO, to lepsze niż niejedna wizyta.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook