Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Pora na zwierzaki

Liczba odcinków
10
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
rozrywkowy, dla dzieci, edukacyjny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Mity i legendy o świecie zwierząt

W naszym programie prowadząca 8-letnia Mania sprawdza, skąd biorą się różne mity na temat zwierzaków i czy są prawdziwe. Dlaczego lwa uważa się za króla dżungli, skoro żyje on na sawannie, tymczasem inny dziki kot - tygrys ma na głowie chiński znak króla? Jak poznać, że lama szykuje się do plucia? Czy gepard reaguje na swoje imię? Czy orangutany słuchają muzyki i oglądają filmy? Czeka na Was wiele niesamowitych opowieści, takich jak historia kangurzycy Tosi, która mieszkała w domu u swojej opiekunki i spała w jednym łózku z jej psem. Odwiedzając różne zwierzęta, Mania zawsze rozmawia z ludźmi, którzy wiedzą na ich temat najwięcej - z ich opiekunami z gdańskiego ogrodu zoologicznego i nie tylko. Szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek i ciekawostek. A więc Pora na zwierzaki!

Anna Godlewska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook