Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Na Walizkach

Liczba odcinków
9
Prowadząca
Kamila Wenderlich
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
rozrywkowy, podróżniczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Rozpoznaj 2 potrawy na stole i wygraj voucher!

Hej! Mam do rozdania 2 vouchery do restauracji Petit Paris w Sopocie o wysokości po 100 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Polubić fanpage pomorska.TV
2. Polubić oraz udostępnić ten post
3. Wymienić w komentarzu minimum 2 potrawy, które widać w filmie oraz napisać swoje zdanie o kuchni francuskiej.

2 najciekawsze z prawidłowych odpowiedzi zostaną nagrodzone voucherami. Odpowiedzi przyjmuję do północy w sobotę, a wyniki już w niedzielę. Przypominam, że regulamin konkursów znajdziecie w stopce strony.

Kamila Wenderlich

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook