Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 4. Sezon 1.

Prowadząca
Kamila Wenderlich
Scenariusz
Leszek Chmiel
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16:00
Gatunek
rozrywkowy, podróżniczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Powietrzny kurort w gminie Przywidz

Cześć, mam na imię Kamila. Podróżuję po Pomorzu szukając nowych atrakcji i wyjątkowych miejsc, ale to już pewnie wiecie... W czwartym odcinku obrałam nieco inny kurs i odwiedziłam kilka miejsc za jednym razem! Gmina Przywidz, nazywana powietrznym kurortem na skraju Kaszub, to miejsce wyjątkowe. W sezonie zimowym wszystkim Wam znane ze stoków narciarskich, z kolei latem z wyjazdów pod domek lub camping. Ja natomiast odkryłam trzecią, nową Twarz tych terenów, której na imię "aktywny wypoczynek", czego dowodem z krwi i kości był specjalny gość, a właściwie gospodarz, z którym wiosło w wiosło przemierzyłam całe Jezioro Przywidzkie Wielkie. Musicie to zobaczyć, a ja tymczasem odpalam silnik i ruszam dalej w drogę! Do zobaczenia Na Walizkach!

Kamila Wenderlich

 • Gość13.06.2014, godz. 22:26
  Szkoda że to kolejny odcinek poświęcony Zielonej Bramie..."Powie trzny kurort"- a nie mówi się o lotach balonem czy paralotnią, które są również dostępne w gminie Przywidz. A gdzie przepiękne ścieżki rowerowe wzdłuż innych jezior (Klonowo, Trzepowo) i rzeki Reknicy...?
  • Gość14.06.2014, godz. 20:28
   No właśnie. To w innym programie było...
 • Gość14.06.2014, godz. 15:08
  Gminę Przywidz nazywa się powietrznym kurortem nie ze względu na balony czy paralotnie, tylko ze względu na powietrze, które ma podobno leczniczy wpływ, bez względu na aktywność jaką się uprawia. Co do Zielonej Bramy, to mówisz o innym programie...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook