Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 8. Sezon 1.

Prowadząca
Kamila Wenderlich
Scenariusz
Leszek Chmiel
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
13:00
Gatunek
rozrywkowy, podróżniczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Gmina Miastko w zgodzie z naturą

Cześć, mam na imię Kamila. Podróżuję po Pomorzu szukając nowych atrakcji i wyjątkowych miejsc. W tym odcinku pora na coś zupełnie innego, jestem na terenie Gminy Miastko i postaram się przetrwać 2 dni bez prądu, telefonu i samochodu... W odcinku pożegluję z burmistrzem, poznam tajniki surwiwalu od jednego z pomorskich podróżników, przenocuję samodzielnie w środku ciemnego lasu, a rano... Czeka mnie mała kąpiel na łonie natury. Zapraszam ;). 

Kamila Wenderlich

 • Gość31.08.2015, godz. 12:20
  Hahah polecieć mogę :)
 • Gość31.08.2015, godz. 14:11
  Cytuję Gość:
  Hahah polecieć mogę :)

  Zwykłe przejezyczenie. .. ciekawe jak ty bys sobie poradzil w swietle kamery. Bardzo fajny filmik, mile i przyjemnie sie oglada :)
 • Gość02.09.2015, godz. 14:14
  fajnie jak do Ciebie dolaczyc?;-)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook