Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 3. Sezon 1.

Prowadząca
Kamila Wenderlich
Scenariusz
Leszek Chmiel
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
21:00
Gatunek
rozrywkowy, podróżniczy
Kategoria wiekowa
od lat 12

Cetniewo - mekka olimpijczyków

Cześć, mam na imię Kamila. Podróżuję po Pomorzu szukając nowych atrakcji i wyjątkowych miejsc! Tym razem obrałam zupełnie inny kurs i prosto z Kaszub trafiłam na plażę we Władysławowie. A z czego jeszcze, poza słońcem, piaskiem i chłodnymi drinkami znacie tą turystyczną miejscowość? Tak, to tutaj mieści się popularne  Cetniewo, gdzie nasi olimpijczycy przygotowują się przed najważniejszymi zawodami! Zresztą nie tylko oni. W Centralnym Ośrodku Sportu zawodnicy trenują od najmłodszych lat, nastawieni na sukces i zmotywowani przez swoich dojrzalszych mentorów. Jednym z takich mentorów i symboli Cetniewa jest Anita Włodarczyk, którą miałam przyjemność poznać i podglądać na treningu przed Mistrzostwami Świata. Sprawdźcie dlaczego ktoś o takim dorobku medalowym ceni sobie właśnie Cetniewo! A ja wreszcie spaliłam resztę kaszubskich kalorii, wymoczyłam się na basenie i wymroziłam w komorze kriogenicznej ;). A teraz ruszam w dalszą drogę. Do zobaczenia Na Walizkach!

Kamila Wenderlich

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook