Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 9. Sezon 1.

Prowadząca
Kamila Wenderlich
Scenariusz
Leszek Chmiel
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
11:24
Gatunek
rozrywkowy, podróżniczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Kociewie świeckie - Kraina, gdzie możemy odnaleźć wewnętrzny spokój

Cześć, mam na imię Kamila. Podróżuję po Pomorzu szukając nowych atrakcji i wyjątkowych miejsc. W tym odcinku jestem na terenie Kociewia świeckiego i poznam wiele atrakcji, które napędzane są głównie siłą mięsni. Przejadę się rozległymi trasami rowerowymi oraz poznam genezę nazwy "Kociewie". Nordic Walking zamiast tradycyjnej pieszej wędrówki a dodatkowo kajaki oraz wisienka na torcie, czyli szaleństwa w parku linowym. Serdecznie zapraszam ;). 

Kamila Wenderlich

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook