Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 2. Sezon 1.

Prowadząca
Kamila Wenderlich
Scenariusz
Leszek Chmiel
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
20:00
Gatunek
rozrywkowy, podróżniczy
Kategoria wiekowa
od lat 12

Szymbark i dziedzictwo Kaszub

Cześć, mam na imię Kamila. Podróżuję po Pomorzu szukając nowych atrakcji i wyjątkowych miejsc! Aparat pod ręką, szpilki na nogach, torba w bagażniku i nieskończona chęć poznawania. Niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba... No, może poza mobilnym internetem bez którego czasami bywa słabo... Szczególnie podczas spontanicznej podróży, gdy od tygodni jest się Na Walizkach. Tym razem na szczęście nie miałam takigo problemu. Pozostałam w rytmie Kaszub i mam zamiar pokazać Wam obowiązkowe miejsce na turystycznej mapie nie tylko wszystkich emigrantów z kaszubskimi korzeniami, ale również osób, które nie pozostają obojętne na naszą gorzką przeszłość obfitującą w przymusowe emigracje i wysiedlenia. Mam na myśli Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Miejsce, którego wyjątkowość nie kończy się na sławnym domku do góry nogami. Nie brakuje tu powodów do radości i rozkoszy, chociażby podczas kąpieli piwnej, ale i wzruszeń, gdy spoglądamy na warunki życia w sowieckim łagrze. Jest to miejsce szczególne, które mam nadzieję kiedyś odwiedzicie. Do zobaczenia Na Walizkach!

Kamila Wenderlich

 • Crystal18.06.2017, godz. 06:58
  There is definately a great deal to find out about this subject.
  I like all the points you have made.

  My web page ... My
  Blog: https://free-english-man.tumblr.com
 • Lila21.06.2017, godz. 21:29
  Hi, I desire to subscribe for this website to get most up-to-date updates, so where can i do it please help.  My webpage ... adult toys (madmilkman.tum blr.com: https://madmilkman.tumblr.com/)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook