Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Na Walizkach

Liczba odcinków
9
Prowadząca
Kamila Wenderlich
Scenariusz
Leszek Chmiel
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
rozrywka, podróżniczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Kobiecy punkt widzenia w podróży

Samochód, walizka pełna ubrań, aparat, mobilny internet i chorobliwa ciekawość, to jedyne czego Kamila potrzebuje, by odwiedzić to, co najfajniejsze w naszym Województwie! Na Walizkach, to program o niecodziennych przygodach, jakich można być bohaterem w najbardziej wyjątkowych miejscach na Pomorzu. Wraz z prowadzącą będziecie mogli odwiedzić komorę kriogeniczną w Cetniewie, Domek do góry nogami, bunkier w Szymbarku, albo ruiny zamku w Starej Kiszewie. Na Walizkach, to również program o interesujących ludziach oraz ich pasjach. Poznacie osobę odpowiedzialną za sprowadzenie Domu Sybiraka z głębokiej Syberii, dowiecie się dlaczego multimedalistka w rzucie młotem, Anita Włodarczyk ceni sobie treningi we Władysławowie i czy Mistrz Świata we wciąganiu tabaki, Kaszub z krwi i kości może być od niej uzależniony! Na Walizkach, to wreszcie program o prowadzącej, która z każdej nietypowej sytuacji stara się wychodzić obronną ręką i nie boi się podejmować żadnych wyzwań, choćby najmniej kobiecych.

Kamila Wenderlich

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook