Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Prowadząca Na Walizkach - Kamila Wenderlich w najnowszym Playboyu!

W najnowszym, wrześniowym numerze Playboya możecie zobaczyć naszą prowadzącą - Kamilę Wenderlich (Na Walizkach), która wraz z Cheerleaders Flex Sopot będzie zagrzewała reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata w Siatkówce. Więcej w tym artykule.

Playboy

pomorska.TV

Komentarze (0):Drobna relacja prosto z terenu. Piąty odcinek już niebawem!

Wakacje wystartowały, a ja w pocie czoła pracuję nad kolejnym odcinkiem! Słońce niemal w zenicie, 4 w skali Beauforta, żagiel na wyciągnięcie ręki i niestety milion innych miejsc do odwiedzenia... Dlatego surfing trwał raptem chwilkę ;). A gdzie łapałam wiatr w żagiel? Tego dowiecie się w najbliższym odcinku programu Na Walizkach! Do zobaczenia już niebawem...

 

Wicko-Windsurfing

Wicko-DinoPark

Wicko-Fokarium2

pomorska.TV

Komentarze (0):Czwarty przystanek podróży zaliczony. Co to było za miejsce i kiedy odcinek?

Odcinek już niebawem, właśnie pochylają się nad nim montażyści, a tymczasem przesyłam Wam kilka zdjęć z kolejnego miejsca jakie odwiedziłam w czwartym odcinku. Co to takiego za moimi plecami? Jezioro Przywidzkie Wielkie oczywiście w Gminie Przywidz. Wyczekujcie zwiastuna i do zobaczenia Na Walizkach!

 

Przywidz-PT

Przywidz

ZielonaBrama

Kamila Wenderlich

Komentarze (0):Anita Włodarczyk w trzecim odcinku programu. Prosto znad Morza!

Trzecia podróż, trzeci odcinek, trzecia szansa na poznawanie wyjątkowych osób! Tym razem, ktoś naprawdę szczególny. Mistrzyni Olimpijska w rzucie młotem - Anita Włodarczyk. Gdzie ją spotkałam? We Władysławowie, a dokładniej w Cetniewie wraz z rządnymi sukcesów sportowcami. Oglądajcie najbliższy odcinek programu już wkrótce!

 

Cetniewo-Zwiastun-PT

Kamila Wenderlich

Komentarze (0):Wiecie gdzie jestem tym razem? Przesyłam mały raport z drugiej podróży

Za nami pierwszy dzień zdjęciowy do drugiego odcinka programu! Miejsce jest wyjątkowe, ale niestety nie mogę Wam powiedzieć gdzie dokładnie się znajduję. Mogę jedynie podpowiedzieć, że pogłębiamy temat kaszub do granic możliwości. Więcej dowiecie się już za kilka dni w kolejnym zwiastunie programu, a póki co małe fotowieści z planu.

 

NaWalizkach-4c

NaWalizkach-6

Kamila Wenderlich

Komentarze (0):Zdjęcia do pilotażu zakończone. Spodziewajcie się zwiastuna!

Pierwsza podróż już za nami, a pilotażowy odcinek programu trafił na stół montażowy. Jak było? Nerwowo, rozrywkowo, aktywnie, smacznie i przede wszystkim zabawnie! Kaszuby na mnie czekają, a więc ruszam w dalszą drogę, a Wy wypatrujcie pierwszego zwiastuna programu. Tymczasem kilka zdjęć zza kulis specjalnie dla Was!

 

NaWalizkach-2

NaWalizkach-3

WrotaKaszub

Kamila Wenderlich

Komentarze (0):Pakujemy walizki i ruszamy z nową prowadzącą i nowym programem!

Cześć! Mam na imię Kamila i będę prowadzącą programu "Na Walizkach", który już niebawem zagości na naszej antenie. O czym będzie program i dlaczego na poniższym zdjęciu leżę w łóżku? Obejrzyjcie jeszcze świeżą i gorącą czołówkę programu, która znajduje się w dziale 'wideo'! Resztę pozostawiam w tajemnicy i do zobaczenia w pilotażowym odcinku programu!

 

NaWalizkach-CZ-WPiPT

 

Kamila Wenderlich

Komentarze (0):facebook