Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 10. Sezon 1.

Prowadzący
Michał Faran
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16:11
Gatunek
sport, talk-show
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Grzegorz Kacała

Bez wątpienia najlepszy rugbista w historii tej dyscypliny sportu w Polsce. Mówi, że to nie sport dla grzecznych chłopców, dlatego świetnie się w nim odnalazł. Grał we Francji i na Wyspach, czyli tam, gdzie rugby jest najpopularniejsze. Najlepszy gracz finału Heineken Cup w roku 1997, rugbowego odpowiednika Ligi Mistrzów. Ze względu na warunki fizyczne i dynamiczny styl gry nazywany Czołgiem. W Polsce głownie związany z Ogniwem Sopot i Lechią Gdańsk, zarówno jako zawodnik i trener. Obecnie wiceprezes Polskiego Związku Rugby. Grzegorz Kacała w Ikonach Sportu!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook