Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ikony Sportu

Liczba odcinków
20
Prowadzący
Michał Faran
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Siła, charakter, spełnione marzenia

Dowiemy się w jaki sposób Mateusz Kusznierewicz zyskał pseudonim "Cebula", jak Marcin Stefański godzi życie czynnego sportowca i radnego Sopotu oraz dlaczego Artur Siódmiak był mentorem dla Marcina Lijewskiego. Anna Rogowska opowie o radzeniu sobie z konsekwencjami ciężkiej kontuzji w życiu codziennym, Andrea Anastasi o Polkach i problemach z naszym ojczystym językiem. W kolejnych odcinkach odkryjemy nieznane historie takich gwiazd i działaczy sportowych jak Leszek Blanik, Iwona Guzowska, Adam Korol, Aleksandra Kobielak, Piotr Gacek, Iwona Niedźwiedź, Grzegorz Kacała, Kazimierz Wierzbicki i wielu innych!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook