Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 4. Sezon 1.

Prowadzący
Michał Romasz
Scenariusz
Bogdan Cukrowski
Reżyseria
Bohumil Trunečka
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
05:00
Gatunek
Paradokument społeczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Najwięcej mocy jest w pierwszej pomocy

Niejednokrotnie przebywając w miejscach publicznych, szczególnie podczas ciepłych dni, jesteśmy świadkami omdleń oraz różnych sytuacji zagrażających życiu lub zdrowiu. Ich geneza może być różna, a każdy nieprzytomny wymaga niezwłocznej pomocy, za której nieudzielenie grożą nam konsekwencje. W odcinku pokazujemy, jak ważna jest pierwsza pomoc oraz jak poprawnie ją przeprowadzić również przy użyciu defibrylatorów, znajdujących się w urzędach lub centrach handlowych.

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook