Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 5. Sezon 1.

Prowadzący
Joanna Derwich
Scenariusz
Bogdan Cukrowski
Reżyseria
Bohumil Trunečka
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
06:13
Gatunek
Paradokument społeczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Patrz w lusterka

W sezonie letnim na polskich drogach pojawia się coraz więcej motocyklistów. Policyjne statystyki nadal są zatrważające. Przyczyną jest nie tylko nieostrożność, ale również niewiedza kierowców samochodów i złośliwe zachowania na drodze. Możliwość kierowania motocyklem do 125cm z prawem jazdy kat.B, bez żadnych szkoleń, powoduje dodatkowe zagrożenie dla obu stron. Jakich błędów należy się wystrzegać? Co jest największym zagrożeniem dla motocyklistów? Jakich zasad przestrzegać, aby zwiększyć bezpieczeństwo zarówno motocyklistów jak i kierowców samochodów? O tym w najnowszym odcinku.

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook