Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 2. Sezon 1.

Prowadzący
asp. sztab. Zbigniew Korytnicki
Scenariusz
Bogdan Cukrowski
Reżyseria
Bohumil Trunečka
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
05:00
Gatunek
Paradokument społeczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Kieruj bez procentów

Nietrzeźwi kierowcy są ogromnym zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu drogowego. Dobre samopoczucie o poranku po zakrapianym alkoholem wieczorze, nie zawsze świadczy o naszej zdolności do prowadzenia pojazdów. Zwiększony czas reakcji może doprowadzić do dramatycznych wydarzeń, a ich konsekwencje odbiją się na naszym życiu zawodowym i prywatnym. Akcja "Kieruj bez procentów" ma na celu zapobieganie prowadzeniu pojazdów przez kierowców na "podwójnym gazie".

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook