Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Niezwykła historia Market Platz - centrum Wrzeszcza

Odcinek poświęcony sercu Wrzeszcza: Market Platz, czyli dzisiejszy park przed GCH Manhattan. W tym odcinku przeniesieni zostaniemy do początków tej dzielnicy. Dlaczego akurat w tym miejscu powstał Wrzeszcz ? Kto dawniej tu mieszkał ? Jak infrastruktura dzielnicy zmieniła się po wojnie ? Nasi goście opowiedzą też o historii i roli zegarów, które się tu znajdowały.

O tym wszystkim dowiecie się oglądając ten odcinek programu "Czas na Wrzeszcz". 

Piotr Małecki

  • ARTUR ŁYSIŃSKI28.01.2015, godz. 09:45
    Zegar świetny pomysł!!!!!! Taki sam jaki był!!!!!!!1
  • Gdańszczanka10.04.2016, godz. 13:27
    Ciekawy materiał - ale zbyt głośna i agresywna muzyka ! Nie muzyki chcemy słychać a wypowiedzi...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook