Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Jerzy Skrzypczyk o Wrzeszczu. Kulturalna strona dzie...

W tym odcinku chcemy, aby swoją historię Wrzeszcza i jego zakamarków przybliżył lider Czerwonych Gitar – Jerzy Skrzypczyk. W dzieciństwie mieszkał na ul. Konrada Wallenroda. Muzyk zna wiele historii z Wrzeszcza. miejsc w których tętniło kulturą. W tym roku Czerwone Gitary obchodzą 50 urodziny. Niewiele osób o tym pamięta, ale polscy Beatlesi powstali…we Wrzeszczu w restauracji Cristal.

Piotr Małecki

  • Gość15.10.2015, godz. 14:21
    Pozdrawiam kolegę z Wallenroda. Mieszkałem pod numerem 8 przy tak zwanej rzeczce na I piętrze. Kocham wspomnienia o tym miejscu. W posesji obok był zakład fryzjerski, w którym właściciel, tata naszej koleżanki Arynki strzygł nasze fryzury.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
Powrót do listy
Zobacz również
facebook